خدمات لیمینیت

شرکت پارسه مفتخر است با بهره مندی از فن آوری ودانش روز اروپا ، و همگام با الگوهای پیشتاز و استانداردهای بکار گرفته شده در کشورهای آلمان و اسپانیا ، برای اولین بار در کشور اقدام به تجهیز واحد خدمات تخصصی خود جهت همکاری با تولید کنندگان محترم پروفیل و در و پنجره در زمینه اجرای عملیات لمینیت طرح چوب و نیز رنگ آمیزی بر روی انواع پنجره یا پروفیل های وارداتی و تولید داخل نموده است .

این همکاری منحصر به هیچ تولید کننده پروفیل با برندی خاص نبوده و جهت کلیه پروفیلهای آلمانی ، ایرانی، ترک و ... قابل ارایه می باشد

در این شرکت نظر به همکاری با شرکتهای مختلف تولید کننده در و پنجره و ضرورت پاسخگویی به سلایق متفاوت ، خدمات لیمینیت طرح چوب دارای بیشترین تنوع از نظر طرح و رنگ در سطح کشور می باشد.

در تصاویر تعدادی از طرح های موجود در انبار شرکت دیده می شود. در همین حال جهت فاشات در حجم بالا ، امکان واردات فویلهای با طرحهای دیگر ، در تنوعی بیش از 50 رنگ و طرح و به صورت انحصاری برای یک مشتری خاص وجود دارد خدمات لیمینیت بسته به سفارش به شکل های زیر قابل ارایه می باشند

لیمینیت انواع پرفیل فقط از داخل

لیمینیت انواع پروفیل فقط از خاج

لیمینیت انواع پروفیل از دو طرف

 در زمینه خدمات طرح چوب ، راسپینا با در نظر داشتن اهمیت و اولویت کیفیت ، جهت افزایش مقاومت  UV  و پایداری جوی در شرایط آب و هوای ایران وخاورمیانه ، از نوعی فویلهای خاص با اسامی تجاری cool colors  و life like ، تولید کشور آلمان استفاده می نماید.

شرکت پارسه مفتخر است علاوه بر تولید درب و پنجره های طرح چوب جهت مصرف کنندگان نهایی، خدمات مربوطه را با استفاده از ماشین آلات و دانش فنی مستقر در کارخانه خود به همکاران محترم تولید کننده نیز ارائه نماید. خدمات فوق در حال حاضر در 8 رنگ به شرح زیر قابل ارائه می باشد.


پارسه مفتخر است با بررسی همه جانبه ای که در مورد فناوری مذکور انجام داده است، گونه ویژه ای از روکش ها را با نام تجاری Like-Life که در کشور آلمان با در نظر داشتن خصوصیات آب و هوایی کشور ایران تولید شده، به مدت 5 سال جهت ثبات رنگ و حفظ چسبندگی فویل روی سطح پروفایل گارانتی نماید.