پنجره های upvc

پنجره های بازشومایل:
استفاده از پنجره های مایل، جریان هوا را عادی می سازد و همچنین این پنجره ها قابل ترکیب شدن با سایر انواع پنجره ها هستند تا دیوارهای شیشه ای چشمگیر خلق کنندو باعث افزایش دید شوند.
یراق آلات استفاده شده در این پنجره ها این امکان را می دهند تا پنجره با زاویه دلخواه باز شود. دستگیره های این طرح عایق مناسبی برای صدا و گرد و غبار و تبادل حرارت می باشند که عامل فوق العاده ای برای صرفه جویی انرژی است.
ویژگی ها:
-    درزگیرهای مخزنی 2 مرحله ای
-    یراق آلات مدل قیچی، استیل
-    طراحی زیبا در دو نوع ساده و دکوراتیو
پنجره باز شو یک طرفه:


پنجره های یک طرفه مجهز به لولا و یراق آلات قابل نصب در 2 سمت چپ و راست محل باز شدن پنجره ها هستند. این پنجره ها امکان باز شدن با زاویه کامل 180 درجه را فراهم می سازد.استفاده از یراق آلات مجهز بر قفل چند نقطه ای استاندارد، عایق کامل در برابر صدا و گرد و غبار و نیز عامل بسیار مناسبی برای صرفه جویی در مصرف انرژی است.
ویژگی ها:
-    سیستم قفل شونده چند نقطه ای که از یک نقطه منفردباز می شود.
-    امکان باز شدن 180 درجه ای برای نظافت آسان
-    قابلیت نصب توری
پنجره های کشویی:


پنجره های کشویی با طراحی منحصر به فرد، مدل زیبایی برای کاربری آسان است و امکان استفاده از حداکثر فضا را به شما می دهد در جایی که سایر پنجره های باز شو در مسیر قرار میگیرند، پنجره های کشویی بهترین راه حل است.
ویژگی ها:
-    غلتک های جفتی و ریل آلومینیومی به هم پیوسته و تیغه ای
-    دارای سیستم درزگیر مویی
پنجره کشویی دو حالته:


یکی از مدرن ترین طرح های حاضر، پنجره های کشویی دو حالته هستند که با اشغال حداقل فضا، حداکثر کارایی را ممکن می سازند. با استفاده از حالت مایل پنجره تهویه هوا بدون نیاز به باز کردن کامل پنجره صورت می پذیرد.
ویژگی ها:
-    غلتک های جفتی و ریل آلومینیومی پیوسته
-    درزگیرهای مخزنی دو مرحله ای
پنجره دو حالت بازشو:


پنجره های دو حالت بازشو دارای لولاها و یراق آلات تنظیم شدنی هستند که امکان نصب در سمت چپ و راست محل باز شدن را دارا هستند. این پنجره ها به گونه ای طراحی شده اند که هم به صورت مایل به اندازه دلخواه و هم به صورت کامل تا زاویه 180 درجه باز شوند.
ویژگی ها:
-    درزگیرهای مخزنی دو مرحله ای
-    قفل چند نقطه ای
-    امکان باز شدن مایل پنجره برای تهویه آسانتر
پنجره های فرانسوی

پنجره های دو طرفه (فرانسوی) امکان باز شدن از یک طرف یا هر دو طرف با زاویه کامل 180 درجه برای حداکثر فضای بازشو را فراهم می سازد. طرح فوق العاده زیبا و هنرمندانه ی این پنجره ها بیشترین و بهترین کیفیت دید را امکان پذیر می سازد. لولا و یراق آلات استفاده شده در این طرح به دلیل استفاده از تقویت کننده های فولادی این اطمینان را می دهند که حتی در هنگام وزش شدیدترین بادها لنگه های بازشو استحکام خود را حفظ می کنند.
ویژگی ها:
-    طراحی زیبا و دکوراتیو
-    بیشترین فضای دید ممکن

پنجره های مایل: